triorigamy

 • triorigamy
  Zanzibar Café, Pri železnici (nad podchodom), 033 01 Liptovský Hrádok
 • info@triorigamy.sk
  +421 949 206 850
 • Prima Banka
  SK5156000000001686909001

 • triorigamy
  Tri tvorivé stvory

O nás

triorigamy je názov značky, ktorú reprezentujú tri dlhoročné priateľky, Hanka, Scarlet a Petra. Tak ako sa spolu delíme o radosti a starosti každodenného života, takisto sme si navzájom aj poradkyňami a kritičkami pri našej tvorbe. Už pár rokov sa venujeme rôznym druhom hand-made činností. Ručná práca nám učarovala, baví nás a je dobrým relaxom. Každá z nás sa k svojej tvorbe dostala inak. Či už to bol pocit vytvoriť niečo vlastné alebo vyskúšať techniky, ktoré nás zaujali. Keď nám výroba nových vecí trochu prerástla cez hlavu a množstvá neboli už iba pre vlastné využitie, povedali sme si, že sa o svoje výtvory podelíme s "celým svetom". Skúšali sme všeličo, ale nakoniec sa každá z nás vyprofilovala a tak Vám dnes predstavujeme maľovaný hodváb, štrikované a háčkované výrobky a šité šperky. Každý kúsok je originál, ktorý obohatí Váš šatník alebo šperkovnicu. A kto sme?

Anna Červeňáková – maľovaný hodváb
Cez pracovné dni sedí za počítačom a telefónom, ale vo voľnom čase trápi kríže a oči nad hodvábom, z ktorého vytvorí maľovanú šatku ( často aj podľa individuálnej požiadavky ). Každý rok krátko po lete prepne na vianočnú nôtu. Začne totiž s recyklovaním orechových škrupín a oblečenia a jeho výsledkom sú vianočné dekorácie na stromček alebo stôl.

http://www.triorigamy.sk/

Scarlet Piovarčiová – štrikované a háčkované všeličo
Nájdete ju stále obklopenú vlnami a to nielen doma, v podstate sa bez vlny a háčika nepohne. Keďže pracuje v administratíve kde sa jej kreatívna povaha veľmi neprejavuje, štrikovaním a háčkovaním si to tak trochu kompenzuje. Vyrába čiapky, šály, nákrčníky, tašky, svetre, brošne a veľa iných vecí. Zbožňuje farby a drží sa hesla: Čím farebnejšie, tým lepšie!

http://www.triorigamy.sk/

Petra Feriancová Baldovičová – šité šperky
Vyštudovaná kunsthistorička dodáva tejto trojici správnu dávku exkluzivity výrobou ručne šitých šperkov. Jej práca je precízna a používa len kvalitné materiály. Momentálne jej učarovala technika freeform, ktorá pri tvorbe dodáva pocit slobody. Jednoducho, rada si počká na finálny výsledok, o ktorom na začiatku takmer ani netuší...

http://www.triorigamy.sk/

Sme radi, že ste si o nás prečítali a dúfame, že sa Vám u nás páči.