triorigamy

 • triorigamy
  Zanzibar Café, Pri železnici (nad podchodom), 033 01 Liptovský Hrádok
 • info@triorigamy.sk
  +421 949 206 850
 • Prima Banka
  SK5156000000001686909001

 • triorigamy
  Tri tvorivé stvory

Obchodné podmienky

Tieto obchodné podmienky (ďalej len podmienky) platia pre nákup tovaru od firmy Anna Červeňáková, Kráľova Lehota 13, 032 33 Kráľova Lehota s adresou prevádzky Zanzibar Café, Pri železnici (nad podchodom), 033 01 Liptovský Hrádok (ďalej len predávajúci).

Kupujúci je pre účely týchto podmienok každý, kto odmailuje predávajúcemu Záväznú objednávku na kúpu tovaru z ponuky predávajúceho. Podmienky bližšie vymedzujú a upresňujú práva a povinnosti predávajúceho a kupujúceho vyplývajúce z kúpnej zmluvy.

1. Objednávka

Po prijatí Vášho e-mailu s objednávkou Vám do 24 hodín odošleme potvrdzovací e-mail, kde uvedieme konečnú sumu objednávky vrátane balného a poštovného.Po obdržaní nášho potvrdenia objednávky nám prosím obratom zašlite odpoveď – Záväznú objednávku alebo Zrušenie objednávky. Obdržaním potvrdzujúceho mailu zo Záväznou objednávkou vzniká kúpno-predajná zmluva medzi kupujúcim a predávajúcim! Odoslaním objednávky kupujúci prehlasuje, že si u predávajúceho objednáva objednaný tovar, že sa zoznámil s podmienkami a že s ich ustanoveniami súhlasí a považuje ich za záväzné.

Náležitosti Záväznej objednávky
Email so Záväznou objednávkou musí obsahovať:
• kód a počet kusov daného tovaru
• Vaše meno a priezvisko
• poštovú/dodaciu adresu
• kontaktné telefónne číslo

2. Stornovanie objednávky

Záväznú objednávku môže kupujúci stornovať elektronicky, zaslaním emailu na adresu triorigamy@gmail.com, alebo telefonicky na tel. číslo +421 949 206 850 do 10:00 hodiny nasledujúceho dňa od jej prijatia alebo do expedovania objednávky.
Predávajúci si vyhradzuje právo zrušiť objednávku alebo jej časť v týchto prípadoch:
• objednávku nebolo možné záväzne potvrdiť (nesprávne telefónne číslo, resp. nedostupné, neodpovedá na e-maily a pod.)
• tovar sa už nedodáva alebo sa výrazným spôsobom zmenila cena dodávateľa tovaru. V prípade, že táto situácia nastane, predávajúci bude okamžite kontaktovať kupujúceho za účelom dohody o ďalšom postupe.

3. Zrušenie objednávky

V prípade, že si Vašu objednávku na osobný odber nevyzdvihnete do 5 pracovných dní, dôjde k jej zrušeniu.

4. Odstúpenie od kúpnej zmluvy (Zásielkový obchod)

Kupujúci má v zmysle §12 zákona 108/2000 Z.z. v znení neskorších predpisov právo odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu do 7 pracovných dní odo dňa doručenia tovaru. Odstúpiť môže kupujúci tak, že túto skutočnosť oznámi predávajúcemu, a to elektronicky na emailovú adresu info@triorigamy.sk. Pri odstúpení je nutné uviesť číslo objednávky, dátum nákupu a predložiť originál dokladu o kúpe tovaru.

Pokiaľ tovar kupujúci už prevzal, je povinný pri odstúpení od zmluvy tento tovar vrátiť na vlastné náklady predajcovi. Tovar posielajte doporučene a poistený (nie na dobierku) za nasledujúcich podmienok:
• tovar by mal byť vrátený v pôvodnom nepoškodenom obale (ak tomu tak nie je, viď ďalší bod)
• tovar nesmie byť použitý
• tovar musí byť nepoškodený
• tovar musí byť kompletný

5. Expedícia tovaru

Objednaný tovar vyexpedujeme v čo najkratšej dobe, spravidla však do piatich pracovných dní od obdržania Záväznej objednávky službami Slovenskej pošty. V prípade platby vopred tovar posielame po pripísaní peňazí na náš účet. Dodacia lehota Slovenskej pošty je spravidla 2-3 dni. Pokiaľ nastanú prípadné komplikácie, ktoré by mohli expedičnú dobu predĺžiť, budeme Vás o nich informovať telefonicky alebo e-mailom. Veríme však, že takéto komplikácie nás obídu.

6. Osobný odber

Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť osobne v našej prevádzke Zanzibar Café, Pri železnici (nad podchodom), 033 01 Liptovský Hrádok počas jej otváracích hodín, alebo mimo nich – vždy však po predchádzajúcom telefonickom alebo emailovom dohovore.

7. Platby

Platba sa uskutočňuje prevodom na náš bankový účet, dobierkou, prostredníctvom služiem Slovenskej pošty, alebo v hotovosti v prípade osobného odberu.

8. Poštovné a balné

Pri účtovaní poštovného sa riadime tarifami Slovenskej pošty. Balné činí 0,30 Eur

9. Zodpovednosť za škody na tovare a kompletnosť balenia

Pri dodaní tovaru poštou je kupujúci povinný prehliadnuť zásielku bezprostredne pri jej prevzatí. Pokiaľ je zistené viditeľné poškodenie obalu resp. zjavný úbytok obsahu, je kupujúci povinný skontrolovať stav tovaru a v prípade poškodenia vyhotoviť záznam o poškodení za prítomnosti dopravcu. Doručovateľ je povinný takýto zápis spísať. Ak nie je poškodenie alebo čiastočná strata obsahu zásielky pri jej prevzatí zrejmá, je príjemca zásielky povinný obratom nahlásiť vznik škody telefonicky predávajúcemu, najneskôr však nasledujúci pracovný deň od prevzatia zásielky.
Pri osobnom prevzatí tovaru je kupujúci povinný si tento prehliadnuť a skontrolovať celý obsah balenia, dodatočné reklamácie nebudú akceptované.

10. Ochrana osobných údajov

Aby sme objednaný tovar doručili správne a v čo najkratšej dobe k Vašej spokojnosti, potrebujeme niektoré osobné údaje spadajúce pod Zákon č. 52/1998 Z.z. o ochrane osobných údajov v informačných systémoch. Náš internetový obchod tento zákon aj Vaše súkromie plne rešpektuje. Údaje získané prostredníctvom tohto internetového obchodu neposkytujeme iným subjektom.